K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


voděodolný olympus tg-860,16mpx,wifi,gps,full hd+nabíječka

Cena: 4 900 Kč

Druh zboží: Digitální fotoaparáty

extrémně odolný fotoaparát - vydrží pád z 2,1 m výšky, odolný proti mrazu až do -10, vodotěsný do 10 m, odolný na tlak až 100 Kg
16,8 Mpx snímač, velikost 1/2.3'' CMOS
ultra široký objektiv o rozsahu ohnisek 21 až 105 mm, který nabízí 5 x optický zoom při clonách 3,5 - 5,7
záznam Full-HD videa o snímkové frekvenci až 60p
zabudovaný Wi-Fi adaptér,GPS
režim Sportcam - umožní plynule zaznamenat zpomalený pohyb nebo pořídit časosběrné video ve filmové kvalitě 60p

Perfektní outdoorový výkon
Naprosto spolehlivá, robustní konstrukce a chytrý systém těsnění a manžet udrží TG-860 v bezpečí i extrémních situacích. Odolný pádům z výšky až 2,1 m, vodotěsný do hloubky 15 m, odolný tlaku až 100 kg, mrazuvzdorný do -10°C a prachotěsný - co více byste mohli žádat od dokonalého akčního hrdiny?

Vydejte se na procházku širým krajem
S nejširokoúhlejším objektivem ve třídě kompaktních fotoaparátů* nabízí TG-860 absolutně nejlepší optickou technologii, umožňující docílit kompaktního, přitom však mimořádně širokoúhlého objektivu s úžasnou ohniskovou vzdáleností 21mm. Vyspělá korekce optických vad a stabilizace obrazu posuvem objektivu jsou zárukou čistých a ostrých snímků i v případě širokoúhlých záběrů.

Fotografujte a okamžitě sdílejte
Wi-Fi adaptér zabudovaný v TG-860 je skvělou funkcí pro bezdrátové fotografování s využitím chytrého telefonu jako dálkového ovládání - a spolupracuje také s OI.Share. Takže své snímky můžete pomocí telefonu okamžitě nahrát na sociální sítě a bezprostředně sdílet se svými přáteli. Pečlivé zaznamenávání GPS informací vám pak umožní dokonalý přehled o vašich dobrodružstvích.

Plynulý pohyb ve filmové kvalitě
Vaše videa mohou vypadat ještě úžasněji! Režim Sportcam fotoaparátu TG-860 vám umožní plynule zaznamenat zpomalený pohyb nebo pořídit časosběrné video ve filmové kvalitě 60p. Můžete také nahrávat 90° širokoúhlé záběry ve formátu 16:9 a docílit vynikající rovnováhy akce a krajiny. Sportovní režim vám umožní pořídit sekvenci záběrů bez jakéhokoli rozmazání obrazu.

Pětinásobný ultra-širokoúhlý optický zoom
Tento fotoaparát, chlubící se pětinásobným optickým zoomem, přináší dechberoucí čistotu snímků napříč celým rozsahem ohniskových vzdáleností. Ultra-širokoúhlý zoom s rozsahem 21mm až 105mm nabízí ještě více kreativních možností.

Podsvícený CMOS s rozlišením 16 Megapixelů
Nechejte se uchvátit plnoformátovými videi, fotografiemi a tisky s vysokým rozlišením až 16 megapixelů. Získejte vyšší kvalitu obrazu s menším šume

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Pro kontaktování využijte možnost "Odpovědět na inzerát".
Lokalita: Hranice (753 01), okres Přerov

Fotografie:

Další podobné inzeráty: voděodolný olympus tg-860,16mpx,wifi,gps,full hd+nabíječka

Mikroskop

Mikroskop

Prodám – mikroskop - značka SRB A STYS Praha - zvětšení 40 x - 1600 x, otočná...

Cena: 6 000,-

SONY DSC HX1

SONY DSC HX1

Prodám digitální fotoaparát Sony DSC HX1, ve výborném stavu. Součástí je náhradn...

Cena: 1 800,-

TOPlist