K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Redstar Rs -501..prodam

Cena: 2 000 Kč

Prodam nevyuzite repro 5+1 Redstar Rs 501..veskera kabelaz, supr zvuk dalkove ovladani...

RS-501 je kvalitní šestikanálovou sestavou od méně známé firmy Redstar. Sestava v provedení dřevěném je vhodná zejména k počítači, avšak díky svému příjemnému designu a solidním pamametrům neurazí ani uživatele domácího kina.

Celkový výkon soupravy 7700 wattů (P.M.P.O) je ukryt v subwooferu, čtyřech satelitech a centru. Subwoofer s dřevěnou konstrukcí o rozměrech 272 x 381 x 487 milimetrů má v sobě integrovaný zesilovač celé soustavy s čelní regulací a celou řadou vstupů na zadním panelu.

Stejně jako dřevěný subwoofer nabízejí i satelity dostatek výkonu pro jakékoliv domácí použití, které Vám dodá neskutečný požitek ze sledování filmů s prostorovým ozvučením, ale například i poslechu hudby. Každý ze satelitů obsahuje širokopásmový měnič a jeden výškový reproduktor. Díky tomu dosahuje nejen pokrytí širokého rozsahu frekvencí, ale také citlivosti přibližně 88 dB.

Soupravu lze připojit jak k MP3 / CD přehrávačům, tak ke všem zvukovým kartám. K dispozici jsou analogové vstupy - dvakrát stereo(2xRCA) a jeden šestikanálový vstup (6xRCA), mezi kterými lze snadno přepínat. Pomocí patřičné redukce je dále možné připojit DVD přehrávače, herní konzole apod.

Sestava nabízí samostatné ovládání hlasitosti(i samostatných kanálů), úrovně basů subwooferu, umlčení a další ovládací prvky. Pro pohodlné nastavování a kontrolování soupravy slouží infračervené dálkové ovládání.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Pro kontaktování využijte možnost "Odpovědět na inzerát".
Lokalita: Ostrava (708 00)

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Redstar Rs -501..prodam

 bose

bose

bose acoustimass 5 series III , velmi dobrý stav bez poškození. Nejlépe osobní ...

Cena: 7 200,-

SONY SS-A300

SONY SS-A300

Prodám tyto plně funkční, dobře hrající dvoupásmové reprobedny SONY o rozměrech ...

Cena: 700,-

Centrální kvalitní

Centrální kvalitní

reproduktor pro domácí kino zn. VISATON , 2 x VISATON 8013 CS13 40- 60W , 8 Ohm...

Cena: 2 500,-

Reprobedny Yamaha.

Reprobedny Yamaha.

Sada krásných reprobeden Yamaha NX- E130, vhodná pro použití k domácímu kinu, ...

Cena: 1 200,-

TOPlist