CAM Irdeto SMIT CI+ (Skylink i CS Link Ready) dekódovací mod

Cena: 849 Kč

Popis:
CAM Irdeto SMIT CI+ (Skylink i CS Link Ready) dekódovací modul (3 roky záruka)
Nejnovější verze certifikovaného modulu Irdeto do satelitníhích přijímačů, pracuje s kartou Skylink ICE, SKylink IRDETO, CS Link IRDETO, T-Mobile a novou kartou UPC.
Naše moduly obsahují nejnovější software verze 4.2.4.4, s touto verzí nebude dekódovací modul vypisovat hlášení "Záznam byl zrušen z licenčních důvodů", což byl nedostatek předchozí verze SW. Některé přijímače (Technisat Technistar SIR, Technistar S2a další) s tímto modulem s touto nejnovější verzi SW umožňují nahrávku zpracovávat i mimo přijímač (na PC nebo jiném přehrávači).

Licencovaný modul Irdeto od výrobce SMIT. Zaručuje velmi dobrou spolupráci s HD přijímači.
První certifikovaný modul pracující s kartou Skylink i CSlink v novém systému Irdeto (Skylink Ready, CS Link Ready).Přístupový modul (CAM) Irdeto SMIT je určený pro používání v iDTV (televizorech s DVB-S tunerem) a STB (set-top box &ndash, satelitní přijímače a DVD a Blue-ray rekordéry s DVB-S tunerem) přístrojích, které mají CI rozhraní a podporují CI a CI+ protokoly. CAM dekóduje Irdeto přístupové karty podle licence Irdeto Acces B.V. s podporou Irdeto Softcell 3.0 včetně rozšířených funkcí Secure Silicon Plus.

CAM Irdeto SMIT CI+ specifikace:

Systém: Irdeto (licence Irdeto Acces B.V.)
Pakety: SkyLink, CSLink
Karty: originální + jiné v systému Irdeto
Verze SW: IRD-SCL3SECPLUSGRC-4.2.4.4
HW Version: 4.0.3
CAM Build Date: 1 June 2011
Manufactur code: 90

CI Plus Info:
Devicetype name: CAM-1600
CI+ software version: V1.0
CI+ hardware identification: 4000

ID: 15832728 Naposledy upraveno 31.07.2020 v 17:09

Další podobné inzeráty: satelity a antény